TESTIRANJE COVID

Na vstopni covid točki pred urgenco ZD Sežana izvajamo  PCR testiranje, ter testiranje s hitrimi antigenskimi testi za potrditev okužbe z virusom SARS CoV-2.

Na lokaciji testiranja se izvaja bris nosno-žrelnega prostora po sistemu  walk - in (na testiranje pridete peš) pred urgenco ZD SEŽANA pisarniški zabojnik (moder) COVID 1:

TESTIRANJE S HITRIMI ANTIGENSKIMI TESTI (HAGT)

PONEDELJEK:     7.00 - 9.00

SREDA:                7.00 - 9.00

PETEK:                 7.00 - 9.00

BREZ PREDHODNEGA NAROČANJA

Od 21.2.2021 je za imetnike zdravstvenega zavarovanja kot tudi za tujce testiranje s HAGT testi plačljivo 7 EUR. Možnost plačila na odvzemnem mestu je s plačilom preko bančne kartice. Za testiranje je obvezna kartica zdravstvenega zavarovanja. Rezultat hitrega testa dobite v obliki SMS sporočila v času ene ure. Pisna potrdila prejmete na odvzemnem mestu po 20 min.

PCR TESTIRANJE

Na lokaciji testiranja se izvaja bris nosno-žrelnega prostora po sistemu  drive - in (na testiranje pridete z avtomobilom) pred urgenco ZD SEŽANA pisarniški zabojnik (moder) COVID 1:

SREDA:                 7.00 - 9.00

Za odvzem SAMOPLAČNIŠKEGA  PCR  testa je obvezno predhodno plačilo in predhodna prijava na tel. številko: 051-666-389, vsak ponedeljek, sredo in petek med 9.00 in 10.00 uro.

Pri naročilu je potrebno navesti:

• Ime in priimek
  • Datum rojstva
  • ZZZS številko zavarovanja
  • Telefonsko številko
  • Potrdilo o nakazilu

Cena odvzema samoplačniškega PCR testa je 88 Eur.

Podatki za plačilo:

NAZIV: ZDRAVSTVENI DOM SEŽANA, Partizanska cesta 24, 6210 SEŽANA
DAVČNA ŠTEVILKA: 87069610
TRR: IBAN SI56 0110 0600 8334 651
NAMEN:
Ime in priimek testirane osebe

Potrdilo o plačilu predložite medicinskemu osebju ob prihodu na testiranje.

Pravne osebe (podjetja):

Oddate naročilo in seznam zaposlenih z zahtevanimi podatki na e-mail  covid@zd-sezana.si. Dan in ura odvzema brisa bo sporočena preko e-maila.

V kolikor želite račun za opravljeno storitev na podjetje, na to opozorite v elektronskem sporočilu in priložite naročilnico.

Rezultat testiranja dobite v obliki SMS sporočila.