OBVESTILO O OBRATOVANJU ZOBNIH AMBULANT ZD SEŽANA

DELO ZOBNIH AMBULANT ZD SEŽANA

V skladu s smernicami povezanimi z epidemijo Covid 19, je režim dela in naročanja v zobnih  ambulantah prilagojen in spremenjen.

Vsi naročeni datumi so v tem letu preklicani. Ponovno  naročanje pacientov je možno le TELEFONSKO ali po SPLETNI POŠTI.

Naročeni pacienti, boste predhodno poklicani in obveščeni o načinu obiska ambulante. Prosimo, da navodila upoštevate.V ambulanto je dovoljen vstop le naročenim pacientom.Na naročen datum prihajajte točno.Po posameznih zdravstvenih postajah bodo vstopi v čakalnice onemogočeni, zato  počakajte pred vrati.Zdravstveno osebje vam bo odklenilo in naročenim dovolilo vstop.

Ob prihodu v ZD je nujna uporaba zaščitne maske in razkuževanje rok.
Pred obiskom zdravnika morate izpolniti Vprašalnik o zdravstvenem stanju pacienta, ki ga najdete na spletni strani ZD Sežana. Izpolnjenega prinesete na pregled ali ga prejmete na triaži ob vstopu ZD. Ob vstopu medicinska sestra opravi sprejemno triažo (po presoji izmeri telesno temperaturo).

V primeru potrebe po nujnih zobozdravstvenih storitvah, pokličite svojo izbrano ambulanto.V kolikor vaša ambulanta ne dela, predhodno pokličite dežurno zobno ambulanto,ki je po razporedu,objavljena na spletni strani ali na tel.št.057311400 do 15:00 ure.

Za vikende in praznike je po predhodni telefonski najavi ,dežurstvo v:

ZD Koper

Dellavallijeva ulica 3

tel.06647399    od 8-12 ure

Med nujna zobozdravstvena stanja sodijo:

- močan zobobol

- oteklina

- poškodba v predelu zob in ustne votline

- ne sodijo; izpadle zalivke, počeni protetični nadomestki,okrušeni zobi,skelenje zob

ZOBNE AMBULANTE ZA ODRASLE
Sežana:

Eva Gombač, dr.dent.med.

Anja Hlača, dr.dent.med
Ester Jankovič Zavrtanik, dr.dent.med.

Dutovlje:
Natja Šuligoj, dr.dent.med.

Komen:
Tea Kitak, dr.dent.med.

Divača:
Mirjam Grmek Tavčar, dr.dent.med.